Το Μουσικό Σχολείο Αγρινίου διοργανώνει
την Κυριακή, 29 Μαρτίου 2015, στις 11.00 πμ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου
την εαρινή συναυλία των μαθητών του.
Στην εκδήλωση θα παρουσιαστούν έργα κλασική μουσικής (Bach, Mozart, Beethoven, Brahms, κ.α) και ελληνικής παραδοσιακής μουσικής.

Πρόγραμμα

• Νικολός Παύλος: «Πειρατές της Καραϊβικής» πιάνο (Υπεύθυνος Καθηγητής: Χαραλάμπους Γεώργιος)
  • Πάνου Ραφαέλα: «Hachico» πιάνο (Υπεύθυνος Καθηγητής: Χαραλάμπους Γεώργιος)
  • Τζίμας Θεόδωρος: «Fairy tale main theme» πιάνο (Υπεύθυνος Καθηγητής: Χαραλάμπους Γεώργιος)