Τη Δευτέρα 26.03.2018 στο Δικαστικό Μέγαρο Αγρινίου έγινε η βράβευση των αριστούχων μαθητών – μαθητριών (του πρώτου σε βαθμολογία από κάθε τάξη για το σχολικό έτους 2016-2017) Γυμνασίων & Λυκείων Δικαστικής Περιφέρειας Πρωτοδικείου Αγρινίου με πρωτοβουλία του Εισαγγελέα Πρωτοδικών Αγρινίου Γεώργιου Πέτρου και της Υπηρεσίας Επιμελητών Ανηλίκων & Κοινωνικής Αρωγής.

Από το ΜΣΑ βραβεύτηκαν οι μαθητές / μαθήτριες:

Γ/ΣΙΟ

ΜΑΚΡΑΣΙΜΟΥ

ΕΛΕΝΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΗ

19,7

Στους μαθητές και στις μαθήτριες απονεμήθηκαν βραβεία προόδου και προσφέρθηκαν βιβλία με τη χορηγία της Διεύθυνση Ιστορίας Στρατού και της Μητρόπολης Αιτωλίας και Ακαρνανίας.

Η Δ/νση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του ΜΣΑ συγχαίρουν τους βραβευθέντες μαθητές και τις βραβευθείσες μαθήτριες και τους εύχεται και με αυτή την ευκαιρία καλή πρόοδο.