Αγρίνιο, 11/06/2020

Η ημερομηνία διεξαγωγής των εισαγωγικών εξετάσεων ορίστηκε στις 18-6-20 ημέρα Πέμπτη .
Η εξέταση των υποψηφίων θα αρχίσει στις 8:30. Η προσέλευση των υποψηφίων θα γίνεται 15΄΄λεπτά πριν την ώρα έναρξης της εξέτασης και η οποία θα γίνει κατά αλφαβητική σειρά.
Στο χώρο του σχολείου θα προσέρχονται οι υποψήφιοι μαζί με τους κηδεμόνες λαμβάνοντας όλα τα προστατευτικά μέτρα σύμφωνα με τις υποδείξεις των αρμοδίων οργάνων της σχολικής μονάδας.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Ώρα εξέτασης : 8:30
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει από Α , Β, Γ (από ΓΑΛΑΖ…- έως και ΓΑΛΑΝΟ….)

Ώρα εξέτασης : 9:15
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια τουΓ (ΓΕΩΡΓΙ...έως Τέλος). , Δ

Ώρα εξέτασης : 10:00
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με Ε, Ζ, Θ, Κ (ΚΑΛΑΜΠ …. εως …ΚΑΛΑΜΠ.. )

Ώρα εξέτασης : 10:45
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια του Κ ( από ΚΑΛΟ….έως ΚΑΤΣΑΡ..)

Ώρα εξέτασης : 11:30
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια του Κ (από ΚΑΤΣΙ …έως ΚΟΥΜΠ…)

Ώρα εξέτασης : 12:15
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια του Κ (ΚΟΥΤΣΑΓΓ..τέλος ) Λ , Μ (… μέχρι Μαντ.)

Ώρα εξέτασης : 13:00
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια του Μ (από ΜΑΝΤΖΑ… έως ΜΠΟΥΚ..)

Ώρα εξέτασης : 13:45
οι υποψήφιοι που το ΕΠΩΝΥΜΟ τους αρχίζει με συνέχεια του Μ (από ΜΠΟΥΡ…τέλος ) ,Ν, Ξ, Π (ΠΑΝΑΓ…, ΠΑΝΤΕΛ…)